Wycisk Franek

Efektowna galanteria z korka

Korek jest niezwykłym materiałem. Surowiec pozyskuje się z grubej, bardzo masywnej kory dębu korkowego co około 9 lat, bez narażania drzewa na jakiekolwiek zagrożenie. Dąb korkowy porasta tereny śródziemnomorskie, a jego największym skupiskiem jest Portugalia. Ciekawostką jest, że te niezwykłe drzewa żyją nawet 200 lat. Korek poprzez swoje niezwykłe właściwości posiada szerokie zastosowanie. Niemal każdemu znane są przecież tablice korkowe. W budownictwie wykorzystuje się także korek ścienny oraz arkusze korkowe. Coraz częściej ten wspaniały surowiec wykorzystuje się też do produkcji galanterii.
dartscheibe

Ekologia ponad wszystko

Niebywale miękki, elastyczny i miły w dotyku korek wykorzystywany jest do produkcji ekologicznej galanterii. Jest to materiał, który zapewnia zarówno człowiekowi, jak i środowisku 100% bezpieczeństwa. Z tego względu korek wykorzystuje się jako materiał na torebki damskie, paski, portfele, torby na zakupy, plecaki, parasole, etui na telefon, a nawet na obuwie. Niektóre akcesoria zdobione są różnymi nadrukami, które można wykonać na korku bez najmniejszego problemu. Sprężystość korka sprawia, że wykonana z niego galanteria cieszy się ogromnym uznaniem.

Korek – materiał o ponadczasowym charakterze

Galanteria wykonana z korka jest w pełni ekologiczna i niezwykle trwała. Dzięki bezkonkurencyjnym właściwościom akcesoria galanteryjne posłużą użytkownikowi przez bardzo długi czas. Ponadto elastyczność oraz przyjemna i ciepła w dotyku powierzchnia korka sprawiają, że surowiec posiada ponadczasowy charakter. Przez tak wiele zalet, zapewne nigdy nie wyjdzie z mody. Duży wybór galanterii można znaleźć na stronie: https://korkrollen.de/.
korkrollen

Korek zapewnia niezwykły szyk i elegancję, dlatego galanteria wykonana z tego surowca wygląda bardzo stylowo i modnie. Oczywiście korek ścienny czy dekoracyjne arkusze korkowe, także dodają wnętrzom elegancji. W dodatku dobrze wyciszają i izolują ciepło. Jak widać, korek może mieć udział niemalże w każdej dziedzinie naszego życia. Co więcej, za każdym razem wywoła satysfakcję u konsumenta.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.