Wycisk Franek

Dobra posada dopinguje

Od kilku miesięcy poszukiwałem posady. Żyję w Olsztynie, toteż myślałem, że nie będzie przeszkód z wyszukaniem etatu. Pierwotnie wypatrywałem posady w logistyce lecz nie zdobyłem stażu, więc prędko zaprzestałem szukania.

fabryka

Po pewnym czasie poszedłem na spotkanie pracę w jednostce, jaka realizowała dystrybucję akcesoriów komputerowych.

Uważałem, że to należyta robota, jednak przychody były niezwykle niskie.

Spłacam kredyt hipoteczny, wobec tego chciałem dostać odpowiednio dużo pensji ażeby wystarczyło mi na obligatoryjną ratę za dług. Moja towarzyszka życia zarabia na stanowisku przedszkolanka, dlatego nie otrzymuje nazbyt wiele zarobków. Na domiar tego mamy synka , który zapisany jest już do placówki szkolnej i pożąda nowych ubrań. Jednak nie rezygnowałem i ostatecznie odszukałem propozycję pasującą dla mnie. W internecie było anons, że poszukują odpowiednie osoby do pracy w fabryce.
hala przemysłowa
Zaplanowałem, że powinienem tam napisać. Nazajutrz przesłałem cv a potem czekałem na odpowiedź. Odpowiedź miałem p o niecałym tygodniu. Prezes zarządu reflektował umówić się na wizytę. Zaproponował mi poniedziałek. W czasie dyskusji dowiedziałem się, że aktualnie fabryka będzie rozbudowana, dlatego że przygotowano na ów modyfikację dofinansowanie a ponadto sprawdzono nowoczesne primacon.pl przenośniki taśmowe. Stąd poszukują rąk na etat. Po wizycie zakomunikowano mi, że najprawdopodobniej dostanę pracę.

Cieszy mnie moja praca

Jestem zatrudniony w fabryce około 12 tygodni zatem mogę śmiało rzec, że niezwykle uwielbiam swój fach. Znajduję się w swoistej ekipie, jaka monitoruje funkcjonowanie rozlicznych maszyn. Dlatego że zakończyłem studia z automatyki, szybko zdobyłem ważną kompetencję. Na co dzień jeżdżę prawie 40 kilometrów, jednakże na całe szczęście nie jestem zmuszony budzić się wczesną porą. Zagwarantowano mi niezwykle dobre przychody, w następstwie tego mam sposobność zgromadzić co nieco pieniędzy. Moja towarzyszka życia potwierdza, że obecnie nie jest niespokojna o naszą przyszłość. Poza tym za miesiąc wezmę na kredyt następny czterokołowiec, abym mógł nim dojeżdżać do zakładu. Wiem, że to było niezwykle dobre wyjście ażeby pracować w tym zakładzie. Prezes jest dobry a dodatkowo nie krzyczy na swoich pracowników. W razie potrzeby, mam możliwość otrzymać wolne zaś do tego posiadam ubezpieczenie. Jeżeli wykonam odpowiednio swą rolę awansuje na wyższą funkcję. Wtedy uregulujemy kredyt za nasze lokum a potem zakupimy duże cztery kąty.