Wycisk Franek

Bajeczne okna dostępne w ratach

Od kilku lat wspólnie z partnerką pragnęliśmy kupić nowe okno w naszym pomieszczeniu. Ponieważ stare, które mieliśmy dotychczas okazały się być niezbyt szczelne zaś gdy przychodziły mrozy w domu bywało chłodno.

Ustaliliśmy, iż montaż naszych okien będzie najdogodniejszym założeniem, jako że w wyniku tego zaoszczędzimy na ogrzewaniu. Mieszkamy w Gdańsku, toteż chcieliśmy aby fabrykant okna mieścił się w okolicy Gdynia. Usiadłem więc do laptopa i w internecie wyszukiwałem należytych fabryk, które sprzedają okna. Wynalazłem dobrą firmę na stronie internetowej oknaoptimus.eu. Nieco wcześniej obiło mi się coś o uszy o owej firmie, dlatego domyślałem się, że może to być przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w owej specjalności. Nie myślałem za długo po kilku minutach zadzwoniłem pod wskazany numer komórki. W toku omawiania wszystkiego z sekretarką spółki sprecyzowałem szczegóły spotkania by zrealizować pomiar okna. Potem przedstawiłem swoje potrzeby. Nazajutrz przyjechał do naszego mieszkania technik a następnie wymierzył okna. Miałem czekać 4 tyg. do czasu aż zajedzie drużyna z nabytymi oknami, jakie zostaną zainstalowane w mym domu. Po minięciu tego czasu, w piątek zajechali robotnicy, którzy wyłożyli poprzednie ramy okienne a potem zaczęli instalacje zakupionych produktów. Wymiana poszła sprawnie, tym samym po południu mogłem obserwować jej owoc. Okna są niesłychanie schludne, bez trudności się otwierały a dodatkowo wydawały się szczelne.

Nie przepłacamy na ocieplaniu lokum

Mam w posiadaniu niewielkie lokum, toteż ciepło łatwo uciekało przez przestarzałe okna. Tuż po zamontowaniu nowych, w pomieszczeniu okazało się być przyjemnie i przytulnie. Jesteśmy radzi, że zdecydowaliśmy się na instalację okna. Fabryka Okien Optimus wydaje się warta do zarekomendowania. Prezentuje ogromnie interesującą propozycję na okna. Koszty są nieduże a co więcej można zwrócić wszystkie koszty na raty. Instalacja okien zajmuje niewiele czasu, zaś w wyniku charakterystycznej budowie będą niezwykle solidne a ponadto bez trudności się otwierają. Ponadto zamontowaliśmy rolety nasuwane, jakie włożono wraz z wymianą nabytych ram okiennych. Profesjonalna kadra oraz doskonały asortyment artykułów sprawiają, iż aktualnie śmiało poleciłbym tą firmę swoim przyjaciołom.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.